511 6307

©2019 by Palu Tootmine. Proudly created with Wix.com

PALU TOOTMINE

Teie teenistuses juhtiv metallitöövõtja

 

PALU TOOTMINE OÜ

Palu Tootmine on olnud juhtiv metalli ehitaja alates 2008. aastast. Täielikult sertifitseeritud professionaalina oleme valmis tegelema kõigega, alates kõige keerukamatest ja suuremahulistest ehitusprojektidest kuni väikseimate remonditöödeni. Meid õhutab minu pühendumus tipptaseme saavutamisele ja teeme veel ühe miili, et olla kindel, et mu kliendid on minu tööga täiesti rahul. Helistage esmase konsultatsiooni kavandamiseks täna.

 

MEIE TEENUSED

Laser Cutting Steel

TOOTMINE

Teame kõigepealt kõiki raskusi, mis projekti elluviimisel tekivad, alates idee tekkimisest kuni valmistoote või -mehhanismi kliendini toimetamiseni. Selleks meelitab ettevõte professionaalseid disainiinsenere, tehnolooge ja disainereid, kes muudavad kliendi ideed valmis ja funktsionaalseks tooteks, mis vastab standardite nõuetele. Toodete kvaliteet sõltub ka ettevõtte töötajate kvalifikatsioonist; seetõttu pöörame suurt tähelepanu personali sertifitseerimisele ja selle kvalifikatsiooni süsteemsele arendamisele.
Teie teadmiste tase teraskonstruktsioonide projekteerimise ja tootmise valdkonnas pole nii oluline, töötame selle teabega, mille olete valmis meile esitama, st jooniste, visandite või lihtsalt hea ideega. Meie meeskond toetab teid igal tootmisetapil, esitades õigeid küsimusi ja aidates teil teha teadliku valiku. Peate usaldama protsessi ainult meie spetsialistidele ja jälgima selle rakendamist.

PAIGALDAMINE JA MONTEERIMINE

Projekte on nii palju erinevaid ja seetõttu arutaksin enne alustamist teiega kindlasti iga detaili läbi arutada, et teaksite täpselt, mida oodata ja kui palju see maksma läheb.

On võimalus korraldada meie rajatistes toodetud seadmed lõplikult kokku ja turule viia.
Valmistooted pakitakse.
Samuti teostame seadmete kokkupanekut ja paigaldust kliendi asukohtades.

34.jpg
 

PROFESSIONAALNE VARUSTUS

Plasma lõikamine

Üks kõige mitmekülgsemaid metalli lõikamise tehnoloogiaid on plasma lõikamine. See on õige viis mitmesuguste materjalide lõikamiseks, saavutades ühtlase ja täpse lõike.


Protsessi kvaliteet sõltub suuresti nii seadmetest kui ka tööd teostavast meistrist, mistõttu oleme nii uhked oma spetsialistide üle, kes suudavad korraldada kõige delikaatsemad tööd korralikul tasemel. Tänu töötajate kõrgetasemelistele oskustele suudame minimeerida metalli kadu ja säilitada kvaliteetset kvaliteeti. Ja tänu professionaalse varustuse kasutamisele suudame saavutada suure lõikekiiruse ja säilitada avade kvaliteeti.


Töötleme erinevat tüüpi terast, alumiiniumi ja muid metalle. Lõikamiseks kasutame Messeri masinat koos Hyperterm 260 allikaga. Tööpinna suurus on 13500x3500 mm. Plasmalõikamise korral on metalli paksus vahemikus 2 kuni 25 mm. Paksemate materjalide jaoks pakume gaasi lõikamise teenust, mis pakub metalli lõikamist paksusega 25mm kuni 300mm.

METALLI PAINUTUS

Metallist painutamine võimaldab teil peatada matriitside kasutamise metallosade valmistamisel ja tagab tulevase toote nurkade kõrge täpsuse. Selle tulemusel saate täieliku toote ilma õmbluste ja tõrgeteta. Meie spetsialistid teostavad metalli painutamist metalli terviklikkust rikkumata, säilitades seega selle tugevuse. Lisaks tagab õmbluste puudumine metalli suurema kulumiskindluse, kuna õmblused on korrosiooni ilmnemise kõige tavalisem koht.

Meie ettevõte saab spetsiaalsete masinate abil teostada lehtmetalli või selle osade painutamist. Protsessi on käsitsi või kodus teostamine äärmiselt keeruline, kuna see põhjustab otseselt metalli kahjustusi, seega on ainus mõistlik valik pöörduda spetsialistide


Kasutatavate seadmete võimsus ja töökindlus võimaldavad meil metalli painutada kiiresti ja kahjustamata. Painutamiseks kasutame Adira masinat mahuga 120 tonni, maksimaalne paindepikkus on 3000 mm.

PROFESSIONAALNE KEEVITUSSEADED

Keevitamistehnoloogias suurenevad nõudmised kvaliteedile, kiirusele, täpsusele ja tõhususele kõigis tööstusharudes. Olenemata käsitsi keevitusprotsessidest, on vastavatele nõuetele suurepäraselt kohandatud kohandatud keevitussüsteem kõrge tootlikkuse ja optimaalsete, 100% -liselt korratavate keevitustulemuste võti. See ei vaja ainult uuenduslikke tehnoloogiaid, vaid ka kvaliteetseid, kauakestvaid komponente, mis töötavad üksteisega ideaalses harmoonias.

PAIGALDAMINE JA MONTEERIMINE

Projekte on nii palju erinevaid ja seetõttu arutaksin enne alustamist teiega kindlasti iga detaili läbi arutada, et teaksite täpselt, mida oodata ja kui palju see maksma läheb.

On võimalus korraldada meie rajatistes toodetud seadmed lõplikult kokku ja turule viia.
Valmistooted pakitakse.
Samuti teostame seadmete kokkupanekut ja paigaldust kliendi asukohtades.

 

SAADA HINNAPÄRINGUT

 

KONTACT

Sompa 40, Jõhvi, 41533 Ida-Viru maakond, Estonia

511 6307